HAKKIMIZDA


 

Hakkımızda

1994 yılında sektörle olan tanışmamızın ardından yaklaşık çeyrek yüzyıllık bir zaman dilimi geçmiştir. Bu zaman içerisinde, sadece onbeş yıllık bir zaman dilimini kitap, kırtasiye ve bilgisayar ürünleri alanında hizmette bulunduk. Bilgi, deneyim ve girişimlerimizle her zaman müşterilerimizin yanında bulunduk.

2011 yılında Ankara – Kızılay’da açmış olduğumuz iş yerimizle kamu kurum ve kuruluşlarını da müşteri potföyümüz içerisine kattık. Kırtasiye, ofis ve büro malzemeleri, bilgisayar sarf malzemeleri ile toptan, parakende satış ve hizmet sunumu gerçekleştirdik. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya gayret gösteren firmamız, kısa zamanda diğer illerden yeni müşterilerede hizmet vermeye başladı.

Bilen Kitap Kırtasiye olarak 2014 yılının son aylarında Ankara – Çayyolu içerisinde bir satış ofisi kurarak ürünlerimizin aynı zamanda görülme imkanını sağladık. Mağzamız içerisinde; tüm parakende ve kurumsal müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz. İlk öğretim, lise, YGS, LYS, KPSS, yabancı dil kitapları, güncel hikaye ve romanlar ile kitap çeşitliliğimizi arttırdık. Fotokopi, büro gereçleri, ofis malzemeleri, okul gereçleri ve bilgisayar sarf malzemeleriyle kırtasiye alanında çeşitliliğimizi arttırdık.

Dinamik kadrosu, yeniliklere uyum sağlayan teknolojik alt yapısıyla geniş ürün yelpazesiyle, her zaman müşteri menuniyetine önem veren ve asla kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.Sizleride En kısa sürede ziyaretimize bekliyoruz.

 

Mağazamız

magaza


Çözüm Ortaklarımız