FAALİYET ALANLARIMIZ


hizmetlerimiz


Anasınıfı ve İlköğretim Kaynak Kitapları

Anaokulu ve kreşlere yönelik etkinlik kitapları. Zengin yayınevi seçenekleriyle ilköğretim konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları, yaprak testler ve denemeler. 


anasinifi

Lise ve Üniversite Hazırlık Kitapları

Lise konu anlatımlı kitap, soru bankası ve yaprak test çeşitleri. YGS-LYS hazırlık kitapları, fasiküller ve denemeler.


kpss-lys

KPSS DGS YDS VE ALES Hazırlık Kitapları

Zengin yayınevi çeşitleriyle konu anlatımlı ve çözümlü soru bankası seçenekleri.


kpss

Oxford University Press

Headway, English File, Grammar Course ve diğer gramer kitapları. Bookworms , Dominoes ve Factfiles okuma kitapları. Wordpower, Essential ve diğer sözlük seçenekleri.


oxford

İngilizce ve Diğer Yabancı Dil Kitapları

İngilizce ve Almanca gramer kitapları. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve daha birçok dil için sözlükler ve konuşma kılavuzları.


diger-yabanci

Okul Kırtasiye Çeşitleri

Çeşitli markalarda kurşun ve versatil kalemler. Tükenmez, pilot , fosforlu ve renkli kalem seçenekleri. Versatil kalem uçları, kalemtıraş ve silgiler. Okul ve not defterleri, günlük ve ajandalar. Kağıt – karton çeşitleri ve yapışkanlı not kağıtları. Akrilik, sulu, gazlı ve kuru boya çeşitleri, oyun hamurları, yapıştırıcılar. Cetvel ve diğer çizim gereçleri. 


okul-kirtasiye


Hobi ve Sanatsal Ürünler

Geniş renk kartelası ile yağlı ve akrilik boya; ahşap ve cam boyası seçenekleri. Kaliteli ve zengin çeşitleriyle boya fırçaları ve diğer sanatsal malzemeler. 


hobi

Fotokopi ,Baskı ve Ciltleme

Çeşitli gramajlarda ve boyutlarda kağıtlar ile fotokopi çekimleri ve yazdırma işleri. Spiral, laminasyon ve ciltleme işlemleri.


fotokopi


Büro Kırtasiye ve Gereçleri (Büro Gereçleri)

Delgeç, zımba, zımba teli, toplu iğne ve diğer büro gereçleri. Ticari defterler, kartvizitlikler ve ajandalar.  Evrak rafları, çeşitli dosya ve klasörler. Sümen takımları ve lüks kalem çeşitleri.


buro

Bilgisayar Sarf Malzemeleri

Mouse, Mouse pad ve klavyeler. Kulaklıklar ve Usb flash bellek çeşitleri. Telefon ve tablet aksesuarları.  Bilgisayar kablo ve dönüştürücüleri.


bilgisayar


Kurumsal İhtiyaçlara Yönelik Çözümler

Kamu kurumları ve diğer kurumsal işletmelere yönelik toptan ve perakende her türlü büro malzemesi, kağıt,dosyalama ve kalem çeşitleri, bilgisayar sarf malzemeleri, oem ürünler,baskı ,reklam ve promosyon ihtiyaçları ihale ve doğrudan temin yoluyla karşılanır.

Web Dizayn

Kurumsal ve kişisel çözümlere yönelik web sayfaların hazırlanması, yayınlanması…